آنالیز بازی رم – آتالانتا در سایت بت فوروارد (betforward)

betforward رم در یکی دیگر از بازی های مهم سری آ ایتالیا میزبان آتالانتا است. بت فوروارد با جدا شدن دو تیم با یک امتیاز انفرادی، مطمئناً برنده عصر یکشنبه در المپیکو همه چیز را می گیرد.

تجزیه و تحلیل فرم در سایت بت فوروارد (betforward)

 رم پس از شکست های متوالی اخیر خود دوباره شروع به رشد کرده است.  با کمک کارت قرمز زودهنگام HJK، رومی ها بر تیم فنلاند پیروز شدند و مدعی پیروزی قاطع 3-0 شدند و رقابت های خود در لیگ اروپا را به مسیر اصلی خود بازگرداندند.  هفت برد آنها از ده بازی اخیرشان تضمین می کند که تیم مورینیو در بهترین شرکت ها وارد این رویارویی خواهد شد.  لا دئا فصل را بسیار قوی آغاز کرده است.  تیم گاسپرینی پس از پایان ناگوار فصل گذشته که باعث شد آتالانتا در جایگاه های اروپایی از دست برود، بدون شکست شروع شده است و تاکنون چهار برد و دو تساوی در لیگ ثبت کرده است.  علاوه بر این، به روش کاملاً غیرمعمول آتالانتا، توجه زیادی به خط دفاعی این فصل معطوف شده است، به طوری که در پنج بازی از شش بازی اخیر بارگاماسی ها زیر 2.5 گل زده شده است.

آنالیز تیم در سایت بت فوروارد (betforward)

پائولو دیبالا برای رم پرواز می کند و یک دقیقه بعد از معرفی خود به عنوان بازیکن فرعی در پنجشنبه شب گلزنی کرد و چهارمین گل او در پنج بازی اخیرش بود.  رم بدون داربوئه، کومبولا، وینالدوم، الشاراوی و زالوسکی خواهد بود.  توئن کوپمینرز برای تیم میهمان برقی بوده و در چهار بازی اخیر خود 4 گل به ثمر رسانده است.  لا دئا در این بازی جیمسیتی، موراتوره، پالومینو و زاپاتا را در اختیار نخواهد داشت.

نکات کلیدی رم – آتالانتا در سایت بت فوروارد (betforward)

آتالانتا در شش بازی اخیر خود شکست نخورده است

رم دو بازی از چهار بازی اخیر خود را شکست داده است

رم در 8 بازی قبلی خانگی خود مقابل آتالانتا تنها یک بار پیروز شده است

آتالانتا 5 بازی از 8 بازی اخیر خارج از خانه خود را برده است

پیش بینی ما در سایت بت فوروارد (betforward)

در چیزی که باید یک بازی هیجان انگیز باشد، آتالانتا توسط بازارها دست کم گرفته می شود، در زمینی که در سال های اخیر عملکرد تحسین برانگیزی داشته است.  حمایت از شانس مضاعف بازدیدکنندگان راهی برای رفتن است.

دیدگاهتان را بنویسید