آنالیز بازی اسپانیا – سوئیس در سایت بت فوروارد (betforward)

بت فوروارد اسپانیا در دور پنجم گروه A لیگ ملت‌ها به مصاف سوئیس می‌رود. betforward لاس فوریاس روخاس در میانه هشت بازی بدون باختی چشمگیر قرار دارد، در حالی که در دوازده بازی اخیر خود تنها یک باخت داشته است.  تیم انریکه خود را برای قطر آماده می‌کند و با داشتن 4 کلین شیت در 8 دیدار اخیر خود، وضعیت دفاعی خوبی به نظر می‌رسد.  آن‌ها در خانه هم در فرم ترسناکی هستند و در بیست و دو تقابل اخیر خود یک بار شکست خورده‌اند و در شانزده مسابقه پیروز شده‌اند.  اسپانیا همچنین یکی از شش دیدار خانگی خود مقابل سوئیس را باخته است.

سوئیسی ها نیز در حال آماده سازی برای قطر هستند، اما در حال حاضر نسبت به حریف اسپانیایی خود کمی بیشتر کار می کنند.  این به این دلیل است که آنها از 6 بازی اخیر خود فقط یک برد کسب کرده اند و در 6 بازی از 8 بازی اخیر خود گل خورده اند.  آنها همچنین باید خارج از خانه خود را افزایش دهند، زیرا در سه بازی آخر خود در جهش شکست خورده اند.  شاگردان مورات یاکین در آخرین بازی خود یک برد مهم مقابل پرتغال به دست آوردند، در حالی که تنها یکی از شش دیدار اخیر خود مقابل اسپانیا را در زمان عادی شکست داده اند.

نکات کلیدی اسپانیا – سوئیس در سایت بت فوروارد (betforward)

اسپانیا در 3 بازی از 6 بازی قبلی خود در خانه گل خورده است

سه بازی از چهار بازی اخیر خارج از خانه سوئیس شاهد گلزنی هر دو تیم بوده است

سوئیس در سه بازی اخیر خارج از خانه خود 8 گل دریافت کرده است

در سه بازی از پنج دیدار اخیر هر دو تیم موفق به گلزنی شده اند

پیش بینی ما در سایت بت فوروارد (betforward)

در آزمون سختی برای اسپانیا، آن‌ها برتری خانگی خواهند داشت و به‌عنوان مدعی برتری هستند.  با این حال، بازار گل ارزش بیشتری دارد و حمایت از هر دو تیم برای ثبت گل در این مورد راهی است.

دیدگاهتان را بنویسید